Svatber - dokonalé svatební fotografie a video

Nejčastější otázky, na které se ptáte

1. Nesnáším pózování. Musím pózovat?

Tomu naprosto rozumíme. Taky nesnášíme pózování! Naštěstí s námi pózovat nemusíte. Rádi zachycujeme přirozené momenty, žádné falešné úsměvy. Při focení nebo natáčení vás můžeme vést, ale určitě vás nebudeme stavět do krkolomných a falešných póz. Jsme pohodoví kluci - popovídáme si a projdeme se a během toho vám nasbíráme ty nejkrásnější momentky.

 

2. Dostaneme něco jiného/lepšího než ostatní?

Na to se můžete spolehnout. Nechceme vaši svatbu zachytit jen jako obyčejnou reportáž z pivovarských slavností :) Dáváme do toho naše kreativní duše a citlivá srdíčka. S jistotou můžeme říct, že dostanete něco, co bude jen vaše. Vlastně i proto vás možná zaujalo naše originální portfolio? :)

 

3. Nechceme o nic přijít

Na vaší svatbě nejspíš nestihnete být na všech místech najednou, ale nebojte, že by vám nějaký emotivní momet unikl. I když se zrovna budete věnovat jiné svatební aktivitě, zachytíme pro vás i ty momenty, kterých si zrovna nevšimnete. Máme pro to cit a oči všude!

 

4. Nechceme na svatbě divnýho kameramana/fotografa, kterého neznáme

Chápeme tuhle obavu. Na předsvatební schůzce se přesvědčíte o tom, že jsme pohodoví a veselí kluci, kteří nedělají ostudu a vystupují reprezentativně. Budete mít možnost se s námi více poznat a uvidíte, že nejsme nijak odlišní. Také máme rodiny, děti, domácí mazlíčky, záliby a sny. Dokonce i babičky si nás na svatbách oblíbí :)

 

5. Dostaneme naše fotky rychle?

Také jsme slyšeli ty příhody, že někdo dostal svatební fotky nebo video až o rok později. S námi ale nemusíte mít strach! Běžně dodávám fotky a videa nejpozději do 30ti pracovních dnů od svatby. A jsme si naší rychlostí tak jistí, že těch 30 dní je dokonce uvedených i ve smlouvě jako jistota pro vás!

 

6. Jak nám dodáte naše fotky a videa?

Fotky i videa dodáváme v první řadě hlavně v digitální podobě v té nejvyšší možné kvalitě. Tím máte jistotu, že budete mít vždy pevně v ruce (nebo v počítači) zdroje, se kterými můžete dál nějak nakládat. V rámci některých balíčků dáváme jako bonus i tištěné fotografie, ale jejich digitální podoba je vaše jistota, kterou od nás obdržíte přednostně. Takže i do budoucna si budete moci nechat fotografie vytisknout třeba i ve velkém rozměru v perfektní kvalitě. A až budete tisknout, nebojte se nám napsat o lepší cenu do naší partnerské tiskárny :)

 

 

Pokud jste zde nenašli odpověď na vaši otázku, nebojte se nás zeptat! Nekoušeme :)